Podziękowanie
Zewecki Art

Artystyczny prezent na każdą okazję

VMenu

Polecamy

Polecane stronyOkazje

  • 21 stycznia - Dzień Babci
  • 22 stycznia - Dzień Dziadka
  • 14 luty - Walentynki
  • 8 marca - Dzień Kobiet
  • 26 maja - Dzień Matki
  • 1 czerwca - Dzień Dziecka
  • 23 czerwca - Dzień Ojca
  • 30 września - Dzień Chłopaka
  • 6 grudnia - Mikołajki
  • 24 grudnia - WigiliaNie zwlekaj z złożeniem zamówienia, bo możliwości produkcyjne są ograniczone. Na wykonanie każdego zlecenia potrzebujemy trochę czasu.

Kontakt

Zewecki Art


karykatury kontakt

Email: vao@op.pl
zewecki@wp.pl

Tel+48602819644
Uwaga!!! Telefonicznie udzielam tylko ogólnych informacji
Cennik jest na stronie
Brakujące ceny podaje tylko mailem

Podziękowania dla rodziców na weselu

Nasza firma proponuję niebanalny pomysł na podziękowanie dla rodziców na weselu- Portrety lub Karykatury wykonane ze zdjęć na zamówienie. Wiemy że tej chwili na weselu towarzyszy wzruszająca chwila, dla tego sugerujemy aby głównym prezentem był kosz kwiatów a na niespodziankę pozostawić oprawione w antyramę portret lub karykaturę. Na karykaturze można umieścić podobizny Pary Młodej, która wyprowadza się i pozostawia po sobie wesołą pamiątkę. Lub można wykonać karykatury rodziców z ich ulubionym zajęciem- w samochodzie, na motorze, na łódce z wędką, w ogródku, na budowie, ... W każdym bądź razie zamawiać u nas nie pożałujecie końcowego efektu. Nasza firma gwarantuje profesjonalne wykonanie i podobieństwo osób.


na weselu

karykatura ślubna1 karykatura ślubna2 karykatura ślubna dla rodziców ślubny upominek dla rodziców podziękowanie podziękowanie 3 podziękowanie dla ojca karykatura na podziękowanie podziękowanie dla rodziców 6 Podziękowania 1 Podziękowania 2 Podziękowania 3 Podziękowania 4 Podziękowania 5 Podziękowania 6 Podziękowania 7 Podziękwoania 8 W Wenecji Super Świadkowa Super świadek portret sepia portret sepia 2 prezent dla rodzicow 1

Cenny karykatur i portretów


Pracę charakteryzuję najlepsza jakość, duże podobieństwo do osób rysowanych, szybkie wykonanie. W związku z tym że wykonywane przez nas karykatury mają częściej charakter portretowy a nie satyryczny, powoduję że prezent ma pozytywny odbiór przez osobę obdarowaną.
Karykatury ze zdjęcia idealnym pomysłem na prezent ponieważ w karykaturze można umieścić zainteresowania danych osób, umieścić w rysunku nawet kosztowne hobby jak luksusowe samochód lub motor. Można umieścić w rysunku jako tańczącą parę, na ławce w parku, w samolocie, na jachcie, łódce, na rowerach, na koniach, na wakacjach pod palmami, na nartach, lub dowolną kompozycją zasugerowaną przez Was.
Do zamówienia karykatury bądź portretu jest wymagane wyraźne zdjęcie lub kilka zdjęć danych osób. Jakość zdjęcia i ujęcia ma bezpośredni wpływ na końcowy efekt, więc prosimy aby wcześniej przygotować lub zrobić specjalnie w tym celu zdjęcia rodzicom.


Komentarze i wpisy klientów


Pokaz karykatur na prezent dla rodziców w HD


.Pokaz portretów ze zdjęć w HD
KLIKNIJ TU- link do galerii karykatur na prezent dla rodziców.


prezent dla rodziców prezent dla rodziców prezent dla rodzicow prezent dla rodziców
prezent dla babci prezent dla dziadka prezent dla dziadkow prezent dla ojca
prezent na rocznicę prezent dla rodziców prezent dla rodziców prezent dla teściów
prezent na podziękowanie rodzicom prezent dla pilota prezent dla rodziców prezent dla rodziców
prezent na rocznicę prezent na rocznicę ślubu prezent dla lekarzy

Kontakt | Regulamin | Trademarks | Privacy Statement

Copyright Š 2015. Zawartość strony chroniona Prawem Autorskim.